top of page

NALADĚNÍ NA ROK SRDCE 2021

PEVNÉ UKOTVENÍ LÁSKY DO NITRA ČLOVĚKA


Tento článek otevírá téma nejsilnější energie ve Vesmíru a tou je LÁSKA. Míra otevřenosti srdce, dostatek či nedostatek lásky a radosti, vyváženosti soucitu a lásky, empatie, dávání a přijímaní energie, naslouchání svému srdci atd. Již nyní se děje diamantové čištění vztahů do nejvyšších hladin LÁSKY. Budeme vedení Životem CÍTÍT srdcem všechny a všechno.


Jedno z mých největších a nejhodnotnějších poznání a uvědomění ve svých 33 letech se týká právě sebelásky a věřím, že bude přínosem pro mnoho žen, které hledají cestu ke svému srdci.


Zápis v deníčku: 10. 9. 2020

„Bože, lásko, já téměř vždy hledala lásku skrze druhé, místo abych ji hledala v sobě= tedy v Tobě, protože jsme jedním. Hledala jsem především vztahy s druhými, místo toho, abych našla vášnivý vztah sama se sebou, ke svému vlastnímu Životu…Hledala jsem lásku skrze druhé, aby mi dávali pocit vlastní důležitosti, přitom jsem nebyla důležitá sama pro sebe…aby druzí věřili ve mně a přitom já jsem sama nevěřila v sebe, ve svou sílu, moudrost, schopnosti…toužila jsem se kdysi zalíbit druhým a přitom jsem se nelíbila na 100% sobě, toužila jsem, aby si druzí uvědomovali mě, ale já sama jsem si neuvědomovala sebe…Bože jaká ztráta v iluzích vlastního ega…NIKDO JINÝ MĚ přece NEMŮŽE NIKDY MILOVAT A PŘIJÍMAT NATOLIK, JAK MOHU MILOVAT A PŘIJÍMAT SEBE. Nejvíce lásky, péče, naslouchání, pozornosti mohu dát jen sama sobě a s tou největší možnou něhou a citlivostí.“


Jsem z toho stále dojatá, a tak moc vděčná, že toto poselství ke mně přišlo. Vím, že každým dnem to v sobě ukotvuji a zesiluji SPOJENÍ SE SVÝM VLASTNÍM VNITŘNÍM ZDROJEM LÁSKY.


Lze se připravit na to, že se budou dít možné konflikty díky tomu, že jedna strana čeká příjem energií z venku skrze druhé a druhá strana už to žije vědomě JINAK a čerpá hlavně ze ZDROJE SVÉ VLASTNÍ VNITŘNÍ LÁSKY, takže nemusí žebrat o energie nebo si hrát na „energetického upíra“.


Na jedné straně lidé, ve kterých převažuje EGO MYSLI, silná chladná racionalita, smrštěné vědomí a chudá mysl běžící v pásmu AUTOMAT a na druhé straně lidé, kteří žijí svobodně uvolněně hravě v otevřeném láskou, důvěrou, radostí, ale i klidem naplněném SRDCI, ve stavu rozšířeného vědomí, v harmonii a sounáležitosti se Životem.


A tak jedna strana čeká doplnění energie lásky v podobě sloužení, pozornosti, naslouchání, tak zvaného možná „lezení do zadku“, protože přece zažitý program z minulosti, ego si to žádá, že přece to je důkaz lásky zapomenout na sebe, vytěsnit své potřeby a sloužit druhým, vychystávat jim pohoštění, být tou poslušnou ovcí systému, zajímat se o Život druhých víc než o vlastní. Doplňuje se o možné citové vydírání a manipulace.


Zatímco druhá strana je ponořená do ZDROJE VNITŘNÍ LÁSKY A UŽÍVÁ SI VLASTNÍ BYTÍ bez závislostí a podmínek na vnějším okolí. Dává energii, když může, když cítí, že je to v souladu pro obě strany, a tak třeba v danou chvíli nedá energii, kterou protější strana očekávala, protože má záměr tvořit něco pro sebe. A tu první stranu to může uvést do těžkých emocí, nepřijetí, odsouzení, pocitu odmítnutí atd. V lepším případě to časem zpracuje do přijetí, sebepoznání, uvědomění a změny vlastního chování. V jiném případě si může vytvořit křivdu, falešné mylné domněnky a odstup od člověka, který mu odmítl dát energii a tím zavírá své SRDCE sám SOBĚ, k BOHU I TOMU DRUHÉMU ČLOVĚKU se uzavírá.


Tyto programy MYSLI „zaklely“ mnoho lidí mnohdy na celé jejich Životy a je nejvyšší čas je PŘETVOŘIT a my VÍME JAK.


Rok 2021 bude vytahovat na povrch hluboce uložené citlivé záležitosti v krajině našeho srdéčka a my všichni se nyní opět spojujeme víc než kdy předtím se SVÝM SRDCEM.


LÁSKA SE PEVNĚ UKOTVUJE DO NAŠEHO NITRA. VÍTEJ LÁSKO!

12 zobrazení

Comments


bottom of page