top of page
IMG_1988.jpg

Záměr... S čím přicházím... a co si přeji

Na tyto rituály doporučuji vědomou přípravu. Nejdůležitější je záměr, se kterým přicházíte, co si přejete uzdravit, vyřešit, přetvořit či vnést nového do Života.

Na úplňky prosím věnujte pozornost tomu, co si přejete ODEVZDAT, PUSTIT ze svého dosavadního Bytí.

Na novoluní si prosím PŘEJTE ZE SRDCE, co toužíte nově jinak žít ve svém Bytí.

MASÁŽ
POSVÁTNÁ RŮŽE

Tento rituál je pohlazením a výživou pro celé ženské Tělo a Duši. Podporuje Rozkvět Ženství. Probouzí, aktivuje Srdce do lásky, něžnosti, laskavosti, citlivosti, vnímání, přijímání, cítění Sebe a Života kolem sebe. Očišťuje a uvolňuje srdeční čakru. Ukotvuje Bytost do Srdce, do vnímání SEBE jako Zdroje Lásky a Světla pro svůj Život.

© Je určen pro všechny věkové kategorie. Každé období života ženy nese své ovoce poznání.

2000 Kč/ 3 hod.

RITUÁL PRO ROZKVĚT DÍVKY V ŽENU

Doporučuji slečnám přibližně od 14 let/ podle zvážení rodičů do 21 let, jinak lze kdykoliv i jako rituál uctění ženství zpětně, když to v dětství proběhlo jinak.

Krásný dar k narozeninám nebo k oslavě první menstruace, jako uvítání mezi ženy.

S radostí předám poznání o měsíčním cyklu ženy a jak jej může dívka vědomě žít ve své každodennosti. Vedu mladé ženy k vnímání sebe, svého těla, předávám, jak mohou tvořit se svými emocemi, se svou myslí, jak se spojovat se svou pravou podstatou, jak pečovat o své tělo, pozornost dáme tématu: přirozená antikoncepce, zdravější péče při menstruaci, vědomé partnerství, vědomá sexualita, vědomé založení rodiny, jak se ladit na své poslání, svou práci aj.

Mladé ženy si odnesou prožitek z masáže a uctění celého těla, cenné materiály pro rozkvět ženství, tipy, rady, doporučení, zkušenosti, balíček: vítej mezi ženami.

2000 Kč/ 3 hod.

RITUÁL PRO
ROZKVĚT ZDRAVÍ

„Jsem zdravá, vitální bytost plná života“

„Je-li zdravá duše, tělo ji následuje.“

 

Doporučuji: bytostem, které řeší chronické a různě závažné nemoci a přejí si doplnit ke klasické medicíně přírodní alternativní způsoby uzdravování. Tento rituál je určen pro ty, kteří mají zájem uzdravovat skutečné příčiny svých nemocí a přejí si opravdu změnit svůj život a vše to, co nemoc stvořilo.

2000 Kč/ 3 hod.

RITUÁL PRO ROZKVĚT VNITŘNÍHO DÍTĚTE

„Mé vnitřní dítě je radostné, šťastné, hravé a svobodné. Může se, jakkoliv vyjádřit a být kýmkoliv a čímkoliv, čím přeje si být.“

2000 Kč/ 3 hod.

MASÁŽ ENERGIE
A SÍLA LVA

Tento rituál probouzí Sílu Ducha v lidském těle, probouzí Vědomí a jeho pohyb v těle, rozprouďuje Energie Tvoření, jemně a citlivě vede na Cestu Královny a Krále…uvnitř sebe jako vnitřní Ženy Královny a vnitřního Muže Krále. Posvátné Partnerství Ženy a Muže v ukotvení v portálu Srdce a v portálu Lví Brány. Majestátnost a Velkolepost.

2000 Kč/ 3 hod.

RITUÁL PRO
ROZKVĚT MATEŘSTVÍ

Doporučuji ženám, které se: chystají založit rodinu, těhotným ženám, jako uctění svého těla před porodem, rituál je určen ženám, které potřebují načerpat energii, rozzářit svůj život, ztišit svou mysl a ponořit se do SEBE, odpočinout si od péče o děti a domácnost, je určen ženám, které si přejí přetvořit svou roli maminky, neboť si nepřejí žít dál ve stejném konceptu linie žen svého rodu a volí si mít s rolí maminky víc zábavy, lehkosti, radosti a hravosti.

2000 Kč/ 3 hod.

RITUÁL PRO
ROZKVĚT HOJNOSTI

„Jsem bohatá, štědrá bytost přetékající hojností a radostí z bytí. Peníze ke mně přichází snadno a lehce.“

2000 Kč/ 3 hod.

RITUÁL PRO OMLAZENÍ, REGENERACI A ZEŠTÍHLOVÁNÍ TĚLA

„Mé tělo je krásné, štíhlé, vitální a plné energie.“

2000 Kč/ 3 hod.

Kontakt Rituály Ženy
bottom of page