top of page
IMG_2468.jpg

Tereza Rybová

Jsem…a za to jsem vděčná…

Přišla jsem do hmotného světa 22. 8. 1987 a dostala jsem jméno Tereza Králíková. Před pár lety jsem se však otevřela poslání své Duše a jejímu jménu Altaia, které mi pomáhá rozvíjet mé talenty. Narodila jsem se v Srdci Slovácka v milovaném Uherském Hradišti. Celý život jsem však bydlela a stále bydlím v přilehlém Starém Městě.

 

…O svém dětství…

Asi jako téměř u každého i u mě v dětství bylo mnoho situací mimo soulad se Zdrojem Lásky. Taková je pravda z mého úhlu pohledu dítěte, ale jsem si plně vědomá, že jsem byla od mnohého ještě těžšího kalibru v tomto Životě uchráněna. Trpěla jsem často na rýmy, později přišla alergie. Často jsem měla nějaký úraz a asi do 16 let jsem tím byla pověstná. Především jsem byla víc oběť. Vzpomínám na stav pohody, když jsem mohla být sama se sebou a kreslit nebo sedět u potůčku a plést věneček z pampelišek a jen být.

Bolesti v Duši, zranění vnitřního dítěte, rozpouštění karmy, těžké emoce, myšlenkové vzorce, které jsem převzala, ale cítila, že byly mimo soulad s Jednotou…Některé otisky z dětství jsem pár let v nitru léčila a mnohé je již zpracováno. Občas se ještě nějaký šuplíček otevře, ale už jej zaplňuji Světlem, Láskou, Novým Vědomím a Poznáním.

Minulost minula a je pryč. Už nic nemohu vrátit a prožít jinak. V souladu s Láskou a Světlem, v ukotvení ve svém Srdci nyní tvořím svou současnost a budoucnost, ale bez poznání Duality by v Jednotě na mě nebylo spolehnutí.

Vím, že mi rodina předala vše tak, jak v danou chvíli nejlíp uměla a věděla. Cítím ke své rodině lásku a vděčnost za vše, co pro mě udělala a stále dělá. Vybrala jsem si své rodiče a další osoby, všechny situace si sama přitáhla a vytvořila, abych se tady něco naučila, poznala sebe samu a posunula se dál na své Cestě Životem.

 

…Není čeho litovat…

Život je jako krásná dobrodružná divadelní hra, kterou si však my sami režírujeme, produkujeme od okamžiku narození…jsou různé scény…různí herci…různé emočně vypjaté momenty…výzvy…příležitosti…vše si tvoříme na základě svých myšlenek, slov, emocí, energií, které vyzařujeme do světa. Až s odstupem let člověk mnohdy prozře a zří ŽIVOT jinak a sám porozumí své minulosti a Vesmírným zákonům. Někomu to trvá několik dní, měsíců, někomu několik let nebo několik životů. Všechno je v naprostém pořádku.

 

…O vzdělávání a magické knize…

Osm let svého Života jsem prožila na Gymnáziu v Uherském Hradišti. Strávila jsem mnoho času a energie učením nepodstatných věcí, které jsem téměř ihned po maturitě zapomněla a vlastně je nikdy ani nevyužila. Velkým přínosem pro mě byla vysoká úroveň matematiky, z které jsem čerpala ještě celý první ročník na vysoké škole.

Po přečtení 10 knih Anastasie od Vladimíra Megreho člověk zjistí, že pravda je někde jinde a že dějiny lidstva jsou úplně jinak, než se vyučuje na školách. Často se zamýšlím, co vlastně skutečně praktického pro Život náš klasický systém vzdělávání učí. Základ je super: číst, psát, počítat, ale učí se děti, jak mají pracovat se svými emocemi, aby si nevytvořily nemoci? Ty nás přece provází celý Život od rána do večera, naprosto všude. 10 slovních druhů jsem v Životě nikdy nevyužila do okamžiku, kdy se to učil syn ve druhé třídě a potřeboval s tím pomoct. Transformace osnov ve školství je u nás velmi nutná.

Ve čtrnácti až sedmnácti letech jsem si doma malovala léčivé obrazy, u kterých jsem věděla, že se nalaďuji na Zdroj a nikdo mě to v tomto životě neučil. Cítila jsem energie, které vycházely z obrázků, věnovala jsem pozornost své intuici, ze dvou knihoven stále nosila knihy o zdravém životním stylu a rozvoji spirituality. Nikdo mě k tomu nevedl, přicházelo to přirozeně z mého Nitra, proto důvěřuji svým dětem, že i ony naleznou a v pravý čas rozvinou své přirozené talenty.

 

…rozpomínání se na moudrost, kterou v sobě nese na určité úrovni každý z nás...

V 16 letech mě okouzlila kniha Miluj svůj život od Louise L. Hay. a o pár let později mě nadchl film Tajemství od Rhondy Byrne. Začala jsem postupně poznávat zajímavé Bytosti, které se už na poli seberozvoje pohybovaly.

Mnohokrát jsem se v pubertě cítila jako velmi stará Duše na Zemi, nepochopená, hodně jiná…Vrstevníci si chtěli užívat s alkoholem, bavit se a ráno se probouzet s kocovinou a já toužila po romantice, po krásném vztahu s mužem, po duševním rozvíjení, tvoření a hlavně po klidu. Je pochopitelné, že jsem si s nimi nerozuměla a nějakou dobu mě to trápilo.

 

…Jedním z důvodů, proč jsem přišla na Zem, byla a stále je Láska…

a často jsem prožívala obrovský smutek z toho, že v okolí byly převážně energie jiné než Láska a Harmonie. Velké rozčarování ze Života na Zemi ve hmotě. Už při narození jsem si vytvořila velké ukřivdění, které se se mnou neslo spoustu let a všemožně mi komplikovalo Život bolestmi v Nitru. Stálo mi za to delší období uzdravovat vztah ke hmotě a léčit rány ve své Duši a postupně přetvářet myšlení. Nyní už jen s hlubokým soucitem a empatií pozoruji, kdo to ještě stále žije…

 

…Přesně v den svých 22. narozenin jsem se vdala a přijala příjmení Rybová…

V 17 letech jsem si zapsala do svého deníčku, že si přeji se v 18 letech zamilovat a ve 22 letech se vdát a mít děti. Vesmír na vše záhy odpověděl a zhmotnil vše. Svěřila jsem svou Bytost do rukou sympatického usměvavého o 9 let staršího muže a nastoupila na cestu učení Života ve hmotě a sebepoznání. Od té doby mě Marek provází, miluje, podporuje a ochraňuje. Přesně v den svých 22. narozenin jsem se vdala a přijala příjmení Rybová. Vtipné je, že u říše zvířátek jsem zůstala stále.

 

…Během studia na Fakultě managementu a ekonomiky ve Zlíně…

jsme s Markem začali stavět dům a bakalářské zkoušky jsem zvládla už s miminkem v bříšku, které jsme si velmi přáli. Univerzum opět velmi rychle reagovalo na vše, co jsem si přála. Největší transformace, uzdravení a uvědomění začaly přicházet po porodu syna Šimonka v roce 2011, následně dcerky Aličky v roce 2013, která mi přinesla do života už v těhotenství rozkvět ženství a hlubší spojení sama se sebou.

…vyléčení vlastní mnohaleté alergie…

Velkým přínosem a potvrzením, že duchovní příčiny nemocí existují, se pro mě stalo vyléčení vlastní mnohaleté alergie, rýmy a ucpaných dutin. Ve spojení se svým Nitrem, Vyšším Já jsem půl roku pracovala na svém uzdravení a pak jsem už od jara 2012 nikdy nemusela jíst léky na potlačování projevů své Duše. Když si Louise L. Hay dokázala vyléčit rakovinu, tak já jsem věděla, že to dokážu taky. Cítím velkou vděčnost za toto poznání a dary, které s tím dále přišly. Děkuji tam nahoru za pomoc mé Bytosti a děkuji sama sobě, že jsem našla odvahu a silnou vůli dotáhnout uzdravení do konce. Na dalších uzdraveních stále krok za krokem pracuji.

 

…místo svého třetího „dítěte“ velký projekt…

Až jsem se vzdala toho, co nebylo v souladu se mnou, co mě nenaplňovalo, mohlo přijít TO, co v souladu s „plánem mé Duše“ bylo a co mi šlo přirozeně samo. Přála jsem si místo svého třetího „dítěte“ velký projekt, který jsem v mysli tvořila dva roky. Netušila jsem, že Vesmír zareaguje okamžitě a dá mi třetí dítě i první festival. Jako 2 v 1. Měla jsem na výběr buď být jen máma v domácnosti, nebo být maminka i organizátorka a splnit si obrovsky silnou touhu ve svém Nitru. Následovala jsem intuici, své vnitřní vedení a pustila jsem se do velkého tvoření.

 

…Třetí děťátko Anastázie, moudrost a výzva…

V roce 2014 se zrodil první dvoudenní festival Doteky ženské moudrosti, který byl plný krásných akcí v oblasti sebe-rozvoje. Pak jsem je sladila do názvu Doteky lidské moudrosti. Díky festivalům jsem poznala nádherné Bytosti, mnohé se naučila, v sobě mnohé uzdravila a všem účastníkům, spolutvůrcům stále velmi děkuji. Třetí děťátko Anastázie se narodilo v roce 2015 a jako jedno z mála miminek se může pochlubit tím, že v bříšku byla na pódiu s Léčivým divadlem Gabriely Filippi a ještě v hudebním doprovodu Patrika Kee.

Další dva festivaly proběhly v roce 2015 a 2016. V roce 2017 mi z Nebes i Země bylo sděleno, ať své 30. narozeniny oslavím rokem, ve kterém daruji čas a energii sama sobě a své rodině. Tak se stalo. Čtvrtý festival je zatím ve hvězdách, ale je a děkuji za to celým svým srdcem.

Největší poděkování a hluboká pokora k němu jako k muži podnikateli patří manželovi, který všechny festivaly finančně zajišťoval a i jinak zaštiťoval.

 

…O své spirituální cestě a transformaci…

„Společně s intuicí a kreativitou se u Vás rozvinou léčitelské schopnosti.“

Na své Cestě jsem prožila mnoho seminářů, osobních konzultací, proplakala spoustu slz, prožila mnoho vnitřních rozhovorů jen já a moje Duše, vypila hodně bylinkových čajů, hektolitry čisté vody a bylinných kapiček, přečetla spoustu knih, časopisů o seberozvoji a poznala mnoho krásných Duší s nádhernými talenty a naslouchala jejich poselství pro mě.

Na počátku mé cesty mi byla velkým přínosem a snadno uchopitelná Životní analýza podle Kabaly. Silnější než astrologie mi přišla do cesty Hebrejská numerologie, která byla pro mě před několika lety ještě těžko uchopitelná na porozumění. Dnes však souzním a chápu hloubku a sílu slov daného výkladu ke svému poslání Duše. Ba co víc konečně to žiji a vše se naplnilo a rozvíjí.

 

…Dost hustá Terapie Světla s Robertem…

Energeticky nejsilnější „otisk“ mám od autora nejléčivějších knih, které jsem kdy četla a tou Bytostí je terapeut Robert Geist ze Slovenska. Můj první zážitek s ním byla Terapie Světlem, která skrze něj přišla pro větší skupinu lidí. Vzpomínám na první dojem ze zjevení Bytosti energií podobné Ježíši Kristu.

Zvláštní stav následného odhmotnění po příchodu z terapie, kdy mě transformační stav mého Nitra a Těla dostal k Zemi. Čelem k Zemi na kolenou jsem se musela okamžitě uzemňovat a nevěděla jsem, co si se sebou počít. Nepoznaný zvláštní stav, který ale Duše vítala, jen Tělo se s ním potřebovalo sladit. Tělo se pak posléze velmi rychle očistilo horem i spodem, jak se říká. Prošlo mnou ten den snad 7 litrů vody a tělo si samo žádalo, protože voda vše transformovala. Hned na druhý den ráno bylo úžasně, lehce a od té doby už byla spousta věcí jinak. Jako Bytost jsem se velmi posunula dál a vzdálila se běžné normě smýšlejícího člověka.

 

…Světelný facelifting…

Od roku 2014 jsem s Robertem prožila kolem 15 seminářů a přečetla 5 knih, které skrze něj přišly na Zem od Boha a z Akášického vědění. Božím zážitkem byly poslední dvě Regenerace těla v posvátné geometrii. Od té doby se mi tělo uzdravuje jinak. Celým svým Srdcem a celou svou Duší mu teď a tady děkuji za příležitost jej poznat, očistit svou Bytost a duchovně se tak moc rozvinout. Slovy ani penězi to nelze vyjádřit ani vyčíslit.

 

…vidí a ví o mých talentech…

Další Bytostí v samém úvodu mého rozvoje Vědomí byla terapeutka Šárka Čechová, díky které jsem se o Robertovi dozvěděla. Děkuji jí také mnohokrát za velmi cenné informace z konzultací a mnohých seminářů, kam jsem si během mateřské odbíhala odpočinout :) a dát své Bytosti duchovní výživu.

Děkuji věčněkrát za všechny léčivé techniky, afirmace a jiné metody, které Šárka učí na svých akcích.

Velmi jí děkuji za pomoc s rozvíjením mých talentů, a že v ně věřila, věděla, že jsou ve mně, protože je viděla a vidí a tím umocňovala i mou víru v sebe a ve Zdroj. Nyní tvoříme každá své služby v prostorách kliniky Senza Medical budovy Veslařského klubu.

 

…Opustila jsem Bytí jen v Hlavě a dostala se zpět do svého Srdce ke Zdroji Lásky…

Osmiletý časoprostor prožitý s dětmi a mužem po svém boku při tvoření festivalů byl plný skvělých zkušeností, uvědomování, očišťování, duchovní práce, vnitřního zrání a růstu. Děkuji svým třem moudrým učitelům, dětem Midasovi, Helánii, Verdivě a manželovi Tofalovi za trpělivost, lásku a podporu.

 

Touha být energeticky, co nejvíce čistým člověkem, který může být prostředníkem mezi Nebem a Zemí a pomáhat transformaci kolektivního vědomí je stále živá…Byl to a stále je krásný proces cesty do hlubin srdce a osvobození se z Matrixu. Být tady sama za sebe a převzít zodpovědnost za svůj ŽIVOT.

 

Hlubokou vděčnost a obdiv cítím celým srdcem vyjádřit několika ženám, které zásadně probudily mé srdce a obohatily mě a stále obohacují převelmi. Setkávání v kruhu na různá témata a za božské olejíčky od Lary Alegria. Velké požehnání a uzdravení přišlo pro mě skrze tuto ženu.

 

Na mé cestě mě významně podpořilo jméno mé Duše, které přišlo skrze Taraku Solei a absolvovala jsem u ní několik seminářů s nádhernými meditacemi.

 

Janička Tichá, milovnice koní, která mi také několikrát pomohla rozvinout mou Bytost a změnit mé myšlení.

 

Velké děkuji patří milované ženě, kamarádce, spolupracovnici, Moničce Talpové, která je plná inspirace a nápadů, jak tvořit a to nejen s Květem Života. Fascinuje mě její láskyplné vyzařování, Láska k Životu a k Tvoření.

 

VELMI DĚKUJI MÍŠE PARIDĚ, VÁŠNIVÉ FOTOGRAFCE A TVŮRKYNI TĚCHTO WEBOVÝCH STRÁNEK. Děkuji za vdechnutí mé Esence a Života do tohoto webu. Vděčnost a dojetí.

 

Děkuji všem, které jsem na své Cestě poznala i těm, které tady nezmiňuji, velmi děkuji. Všichni jsme úžasní a všichni jdeme každý jiným tempem po své Cestě.

…otevírám se Kristovské energii a přijímám vedení…

V dubnu v roce 2018 v posvátných energiích Velikonoc jsem naslouchala vnitřnímu vedení a vytvořila u sebe doma první léčivý prostor pro 3 osůbky. Ve spolupráci s Vyšším vedením jsem pro ně vytvořila léčivé terapie a dostala velké požehnání a ujištění, že ano…tvoř…i zpětná vazba od přátel, kteří to prožili se mnou, byla skvělá. V květnu jsem si tedy založila živnost a od té doby tvořím to, co skrze mě přichází a co cítím, jako přínosné.

 

Pokračuji stále dál na své Cestě rozvojem své Bytosti a s radostí, pokorou a vděčností předávám dál to, co vím, že uzdravilo a rozvinulo mě i druhé lidi a co může pomoci i Vám v rozkvětu Vaší nesmrtelné Duše v Těle člověka.

 

S Láskou pro Vás napsala v Pravdě a v Důvěře v Uzdravení a Transformaci Lidstva

Altaia ♥

bottom of page